SEARCH.CRYSTAL.cz

Putování kouzelným Slováckem

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Město Uherské Hradiště v červnu otevřelo v historických prostorách na Masarykově náměstí nové městské informační centrum. Provozovatelem se stal Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu.

Platnost obrázku vypršela.

Pohled do Městského informačního centra v Uherském Hradišti.
Máme otevřeno sedm dní v týdnu od 9.00 do 18.00 hod (v průběhu kulturních akcí otevírací dobu upravujeme. Za krátkou dobu existence, o které jsme se zmínili v úvodu, jsme už učinili kus práce. Kromě získání a poskytování standardních informací (o kulturním a sportovním dění, historických památkách, ubytovacích a stravovacích zařízení, firmách a jízdních řádech ČD a ČSAD) poskytujeme také řadu služeb jako kopírování, faxování, internet a úschovnu zavazadel. K našim službám patří také služby průvodcovské. V průběhu prázdnin pořádáme pravidelné prohlídky královského města Uherského Hradiště a pro skupiny máme připraven program nazvaný "Putování královským městem Uherské Hradiště ". Stihli jsme vydat první dva propagační materiály a uspořádat první pracovní setkání "Ubytování v regionu Slovácko", které se setkalo s velkým zájmem. Velice úzce spolupracujeme nejen s majiteli ubytovacích kapacit, ale se všemi subjekty, které mají co do činění v oblasti cestovního ruchu. Společně se podílíme na vytváření nových možností aktivního odpočinku pro návštěvníky našeho kraje.
Máme i své třešinky na dortu, kromě pamětního razítka a vlastní poštovní schránky můžou v prostorách městského informačního centra návštěvníci shlédnout výstavu nazvanou "Národní parky a chráněná krajinné oblasti v ČR", je to naše první, ale jistě ne poslední výstava, kterou jsme tentokrát uspořádali ve spolupráci s VIS Bílé Karpaty - Veselí nad Moravou.
Připravujeme několik akcí pro školní zařízení, plánujeme vydat první nabídkový katalog atd.